Home > Z życia parafii > Uroczyste wprowadzenie nowego Księdza Proboszcza (+galeria)

W przyszłą Niedzielę – 5 lipca br. Msza św. o godz.12.00 będzie połączona z obrzędem wprowadzenia nowego Ks. Proboszcza Pawła Wołczańskiego.

Z tego względu, wyjątkowo w tę jedną Niedzielę nie będzie ona sprawowana w kościele „kolejowym”, lecz w kościele parafialnym.

Nowy Ksiądz Proboszcz wraz z Ks. Rezydentem – Andrzejem Dudą zapraszają serdecznie Parafian do udziału w tej Eucharystii i polecają się pamięci modlitewnej wszystkich Parafian.

Obrzędu wprowadzenia nowego Proboszcza dokona delegat Biskupa legnickiego, Ks. prałat Leopold Rzodkiewicz – wikariusz biskupi ds. formacji stałej duchowieństwa diecezji legnickiej.

Galeria: Wprowadzenie nowego Ks. Proboszcza Pawła Wołczańskiego – 05.07.2020

[Best_Wordpress_Gallery id=”95″ gal_title=”wprowadzenie ks proboszcza 2020″]