Home > Z życia parafii > 89 rocznica poświęcenia naszego kościoła parafialnego

Dzisiaj obchodzimy 89 rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. W tym dniu będziemy dziękować Panu Bogu za wielkie dobro i obfitość łask, które stawały się udziałem naszych przodków i ciągle są doświadczeniem naszej wspólnoty parafialnej. Wyrazimy także wdzięczność za budowniczych naszego kościoła i za tych, którzy obecnie z wielkim oddaniem dbają o jego zewnętrzne piękno oraz z odpowiedzialnością i troską włączają się w budowanie rodziny parafialnej.

Również dzisiaj zapraszamy do kościoła parafialnego na nabożeństwo ku czci NMP z Fatimy. O godz. 17.00 indywidualna modlitwa przed figurą Matki Bożej, od godz. 17.15 wspólny różaniec, o 18.00 Eucharystia a po niej procesja wokół kościoła.