Home > Aktualności > Rekolekcje Wielkopostne

W niedzielę za tydzień, 19 marca w naszej parafii rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Robert Kristman – wikariusz generalny diecezji legnickiej i proboszcz parafii katedralnej w Legnicy.

Źródłem i fundamentem rozważań rekolekcyjnych Będzie odwołanie się do Całunu Turyńskiego – pośredniego świadka Męki Pana Jezusa. Kopia Całunu Turyńskiego przez czas trwania rekolekcji będzie w kościele parafialnym, dlatego wszystkie Msze święte, w niedzielę za tydzień 19 marca, jak i przez cały czas trwania rekolekcji będą odprawiane w kościele parafialnym.

W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Ogodzinie 17:00 zapraszam na Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym księdza Rekolekcjonisty.

W poniedziałek i wtorek Msza święta z nauką o godzinie 9:00 i 18:00.

W ostatnim dniu rekolekcji, we wtorek okazja do spowiedzi od godziny 8:30 do 9:00 oraz od 17:00 do 18:00 w kościele parafialnym.