Home > Uncategorized > Wizyta duszpasterska 2019 – podziękowanie

Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim Parafianom za wspólne spotkanie podczas wizyty duszpasterskiej oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej Parafii ( ok. 1/4 nie przyjmuje od wielu lat kapłana w swoim domu ).

Rodziny lub osoby, które od wielu lat nie chcą należeć od wielu lat do wspólnoty Parafii, nie powinny prosić o posługę duszpasterską ( np. Chrzest św. lub pogrzeb katolicki ). Niech te rodziny i osoby będą konsekwentne swojego wyboru życia bez sakramentów św. i bez Boga. Dziękuję także naszym ministrantom za pomoc podczas „kolędy”.

Plan wizyty duszpasterskiej – „Kolędy” (04.02-09.02.2019):

– poniedziałek: ul. Sikorskiego nr 9 – 15; ( od godz.15.00 )

– poniedziałek: ul. Piłsudskiego nr 16 B – 18; ( od godz.15.00 )

– wtorek: ul. Piłsudskiego nr 20 – 22;

– środa: ul. Piłsudskiego nr 24 – 27;

– czwartek: ul. Piłsudskiego nr 28 – 30, ul. Zła Droga i ul. Mickiewicza nr 5,7,9;

– piątek: ul. Mickiewicza nr 2, 4, 6;

– sobota: ul. Mickiewicza nr 8, 10 i uzupełnienie „kolędy” – proszę zgłaszać w zakrystii po Mszy św. ( od godz.10.00 ).

Proszę o zgłaszanie się osób lub rodzin, które z różnych przeszkód nie mogły być wcześniej podczas wizyty duszpasterskiej i chcą zgłosić wizytę, aby ustalić datę wizyty.

Wizyta duszpasterska od poniedziałku do piątku rozpoczyna się od godz.15.30, w sobotę od godz.10.00. W razie jakichkolwiek przeszkód proszę o indywidualne zgłaszanie wizyty duszpasterskiej.