Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

12 Niedziela Zwykła – 19.06.2016 r.

1.Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane codziennie od wtorku do soboty; nabożeństwo „czerwcowe” od wtorku do piątku o godz.18.30; w sobotę i w Niedzielę o godz.17.30; Msze św. w Niedzielę wg. Planu.

2.Kalendarz liturgiczny:
- wtorek: św. Alojzego Gonzagi, zakonnika – wspomnienie,
- piątek: Narodzenie św. Jana Chrzciciela – uroczystość.

3.Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom za ofiarę złożoną na konieczne i pilne prace remontowe w naszej Parafii; złożono na ten cel 1.824, 62 gr. w ubiegłym tygodniu dokończono zabezpieczenie przed zalaniem dach na sali parafialnej, będą jeszcze uzupełnione parapety blaszane w kościele kolejowym oraz naprawiona rynna ściekowa przy kościele parafialnym.

4.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszych kościołów oraz za ofiarę na kwiaty: Elżbiecie Chłopeckiej, Grażynie Zielińskiej, Grażynie Furmańskiej, Gabryeli Naskręt, Halinie Pawlik, Beacie Nagrodzkiej, Stanisławie Chroma, Zenobii Bodnar, Sabinie Dobrzyńskiej.                                                                                                                       

Kościół parafialny prosimy o przygotowanie w piątek o godz.15.00: Macieja Duczmal, Irenę Majdziak, Sabinę Burda, Mieczysławę Gargaś, Stanisławę Grabińską, Henrykę Koss, Zenobię Matuszewską.                                                                                                    

Kościół kolejowy prosimy także o przygotowanie w piątek o godz.15.00:  Krystynę Burda, Barbarę Zapolnik, Zofię Ryś, Krystynę Krajewską, Stanisławę Mazur, Halinę Wasilewską.

5.Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych wakacyjny „Mały Gość” i naklejka do książeczki.

Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko