Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

27 Niedziela Zwykła – 2.10.2016 r.

1.Msze św. w tym tygodniu o godz.7.00: wtorek, środa, piątek i sobota; codziennie od poniedziałku do soboty o godz.18.00 ( we wtorek wyjątkowo o godz.17.00 ). W Niedzielę wg. planu.

2.Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na nabożeństwo różańcowe; codziennie  o godz.17.00 ( we wtorek wyjątkowo o godz.16.00 ). W trwającym Roku Miłosierdzia przed modlitwą różańcową zapraszam na krótkie rozważania o sakramencie pokuty i pojednania.

3.Kalendarz liturgiczny:

- wtorek: św. Franciszka z Asyżu – wspomnienie,

- środa: św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy – wspomnienie,

- piątek: Najśw. Maryi Panny Różańcowej – wspomnienie.

4.Spotkanie rodziców i dzieci w sprawie strojów komunijnych w czwartek o godz.19.30 w sali parafialnej.

5.W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca; okazja do spowiedzi św. w czwartek od godz.16.00 – 16.55 – w kościele kolejowym; odwiedziny chorych w piątek i w sobotę od godz.9.00.

6.W przyszłą Niedzielę ( 2 miesiąca ) ofiary składane podczas Mszy św. będą przeznaczone na potrzeby inwestycyjne w naszej Parafii.

7.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszych kościołów oraz za ofiarę na kwiaty: Barbarze Kowalskiej, Alinie Hain, Czesławie Barbaszyńskiej, Anieli Sznajdrowicz, Stefanii Kasprzak, Jadwidze Bukowskiej, Eugenii Madejskiej, Elżbiecie Wielewickiej, Halinie Szymańskiej, Grażynie Olszowy, Irenie i Krzysztofowi Pawlak, Danucie Żerkowskiej, Zofii Adamczyk.

Kościół parafialny prosimy o przygotowanie w piątek o godz.15.00: Julię Siewruk, Jolantę Popławską, Zofię Plesińską, Grażynę Gardynik, Małgorztę Pająk, Bożenę Wajda.

Kościół kolejowy prosimy o przygotowanie także w piątek o godz.15.00: Marię Nojman, Marię Sobolewska, Zofię Kleszczyńską, Marię Bartkowiak, Stefanię Jurasik, Teresę Toporowską, Jolantę Pawlak.

8.Polecam nowe tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych „Mały Gość”.

Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko