Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 23.11.2014 r.

 

1. Msze św. o godz.7.00 będą sprawowane: wtorek, środa, piątek; codziennie od poniedziałku o godz.17.00; nabożeństwo za wiernych Zmarłych od poniedziałku do czwartku o godz.16.00; Msze św. w Niedzielę wg. planu.

 

2. Kalendarz liturgiczny:

- poniedziałek: Świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy – wspomnienie,

- wtorek: św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

 

3. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas III Gimnazjum odbędzie się w piątek o godz.16.00.

 

4. Serdecznie zapraszam wszystkich kolejarzy z rodzinami na Mszę św. z okazji wspomnienia liturgicznego św. Patronki – św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Msza św. będzie sprawowana  w kościele parafialnym w sobotę o godz.17.00.

 

5. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła parafialnego i za ofiarę na kwiaty:  Halinie Trela – Drożdż i Teresie Roćko. W piątek o godz.15.00 prosimy: Stefanię Kiełbasa, Irenę Blatkiewicz, Annę Wrocławską, Grażynę Kuc, Renatę Grabarz, Mariolę Podkalicką. Prosimy także osoby chętne o posprzątanie liści wokół kościoła kolejowego.

Dziękuję także Paniom Barbarze Filipiak i Marii Jochna za posprzątanie liści przy kościele kolejowym.

 

6. Polecam tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych „Mały Gość Niedzielny” z papierowym lampionem do własnego sklejenia oraz kartka pocztowa na życzenia świąteczne do sióstr karmelitanek w Avila oraz „Ziarenko”.