Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

2 Niedziela Adwentu – 4.12.2016 r.

1.Msze św. w tym tygodniu o godz.7.00 będą sprawowane:wtorek, środa, piątek i sobota; w czwartek ( 8 grudnia ) o godz.10.00; codziennie od poniedziałku o godz.17.00 – Msze św. roratnie (oprócz czwartku).

2.Kalendarz liturgiczny:

- wtorek: św. Mikołaja, biskupa – wspomnienie dowolne,

- środa: św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła,

- czwartek: Niepokalane Poczęcie NMP – uroczystość.

3.Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w środę o godz.18.30.

4.Spotkanie z kandydatami do sakramentu Bierzmowania w środę o godz.16.00.

5.Odwiedziny chorych w piątek i sobota od godz.9.00.

6.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła parafialnego: Bernadecie Chmielowiec, Ewie Kloc i Andrzejowi Rosińskiemu. W piątek o godz.15.00 prosimy: Danutę Piasecką, Alinę Zasańską, Annę Strugalską, Barbarę Piotrowską, Ewę Zaręba, Anielę Ostasiewicz.

7.Dzisiaj w całej Polsce organizowana jest zbiórka ofiar do puszek na Pomoc rodakom na Wschodzie. Składam „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom za dar serca.

8.Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Zachęcam do nabywania świec wigilijnych Caritas w cenie 6 zł oraz kartki świąteczne i opłatek wigilijny.

Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko