Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

2 Niedziela Wielkiego Postu – 1.03.2015 r.

1.
Msze św. w tym tygodniu o godz.7.00 będą sprawowane: od wtorku do soboty;  o godz.17.00: poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota; w środę o godz.18.00; w piątek 17.30; nabożeństwa wielkopostne: „Droga Krzyżowa” - piątek tylko o 17.00; „Gorzkie Żale” – Niedziela – godz.16.00.

2.
Kalendarz liturgiczny:
- środa: św. Kazimierza, Królewicza – święto.

3.
W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca; odwiedziny chorych w piątek i w sobotę od godz.9.00; okazja do spowiedzi św. w piątek od godz.16.00 – 17.00 (w tym czasie możliwość osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu).

4.
Spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas I – III odbędzie się  w czwartek w kościele parafialnym o godz.16.00; dla kandydatów ze Szkoły średniej w sobotę o godz.18.15.

5.
W przyszłą Niedzielę ( 2 miesiąca ) ofiary składane podczas Mszy św. będą przeznaczone na cele inwestycyjne w Parafii ( zakup nowego chodnika do kościoła parafialnego).

6.
Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła parafialnego oraz na kwiaty: Marianowi Biernaczyk, Zofii Kosmalskiej, Irenie Wolny, Danucie Drożdż, Barbarze Kowalskiej, Teresie Ratajewskiej także za porządki przy krzyżu. W piątek o godz.18.00 prosimy: Alinę Hain, Czesławę Barbarzyńską, Monikę Majewicz, Anielę Sznajdrowicz, Stefanie Kasprzak, Małgorzatę Helik.

7.
Polecam tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych miesięcznik  „Mały Gość”; „Ziarenko”.

8.
Uprzejmie proszę wszystkie osoby zamawiające Msze św. o potwierdzenie i składanie ofiary najpóźniej przed Mszą św. tylko w zakrystii.


Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko