Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

27 Niedziela Zwykła – 4.10.2015 r.

1.Msze św. w tym tygodniu o godz.7.00 będą sprawowane: środa, piątek i sobota;o godz.17: wtorek i piątek; o godz.18.00: poniedziałek, środa, czwartek, sobota, nabożeństwo różańcowe o godz.16.00 we wtorek i piątek; w pozostałe dni o godz.17.15.

2.Kalendarz liturgiczny:

- poniedziałek: św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy – wspomnienie,

- środa: Najśw. Maryi Panny Różańcowej – wspomnienie,

- piątek: bł. Wincentego Kadłubka, biskupa – wspomnienie.

3.Spotkanie uczniów z klasy I Gimnazjum w sprawie przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w środę o godz.17.00 w kościele parafialnym.

4.W przyszłą Niedzielę – w Dniu Papieskim będzie  można złożyć do specjalnych puszek ofiarę na „żywy pomnik” św. Jana Pawła II – na stypendia dla zdolnych dzieci z rodzin wielodzietnych.

5.Dziękujemy za przygotowanie naszych kościołów oraz za ofiarę na kwiaty: Mariannie Gołąbek, Alicji Kołodziejszak, Ryszardowi Bobrowskiemu, Elżbiecie Ferens, Elżbiecie Fras, Jolancie Sulej, Wincentemu i Czesławie Lewkowskim, Danucie Kmiecik, Franciszce Lichnerowicz, Zofii Grzelczyk, Stanisławie Herman, Janinie Dziobek.  Kościół parafialny  prosimy o przygotowanie w piątek o godz.15.30: Magdalenę Tronina, Bronisławę Proć, Bożenę Mróz, Elżbietę Rybicką, Elżbietę Płonka. Kościół kolejowy prosimy o przygotowanie także w piątek o godz.15.30: Halinę Kozaczuk, Krystynę Olszewską, Halinę Sudnik, Elżbietę Kardach, Izabelę Szymczak, Janinę Rogacką.

6.Polecam tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych „Mały Gość” i naklejka do książeczki.

Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko