Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 12.04.2015 r.

1.Msze św. o godz.7.00 będą sprawowane w tym tygodniu codziennie od wtorku do soboty; codziennie o godz.18.00; nabożeństwo do św. Jana Pawła II we wtorek o godz.17.45; w środę także o godz.17.45 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2.Dzisiaj w Krakowie – Łagiewnikach odbywają się uroczystości z okazji Święta Bożego Miłosierdzia. W uroczystościach tych biorą także udział pielgrzymi z naszej Parafii.

3.Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę po Mszy św. o godz.18.30.

4.Składam serdeczne „Bóg zapłać” za składane dzisiaj ofiary podczas Mszy św. przeznaczone na prace remontowe w naszej Parafii.

5.Uprzejmie proszę chętne Panie do pomocy w „wikarówce”. Chętne osoby zapraszam w środę o godz.11.00.

6.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszych kościołów oraz za ofiarę na kwiaty: Teresie Wąsik, Ewie Wacław, Aleksandrze Reguła, Mirosławie Biernackiej, Janinie Waszak, Halinie Mendus, Grażynie Radeckiej, Jadwidze Blatkiewicz, Zofii Kania, Teresie Węgier, Stanisławie Łabinowicz, Gabryjeli i Kamilowi Zdunek.

Kościół parafialny prosimy o przygotowanie w piątek o godz.15.30: Kazimierę Witkowską, Alicję Jaworską, Annę Hinc, Eugenię Reputała, Marię Fedorowicz, Krzysztofa Proć.                                                                                  

Kościół kolejowy prosimy o przygotowanie także w piątek o godz.15.30: Wiesławę Jaworską, Irenę Piechota, Grażynę Gołębiowską, Grażynę Zielińską, Stanisławę Kuczyńską, Annę Fras.

7.Tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych „Ziarenko”.

 


Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko