Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

Niedziela – Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 22.11.2015 r.


1.Msze św. w tym tygodniu o godz.7.00: wtorek, środa, sobota; codziennie od poniedziałku o godz.17.00; nabożeństwo „wypominkowe” za Zmarłych wg. podanego planu.

 

2.Kalendarz liturgiczny:

- wtorek: Św. Męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy – wspomnienie,

- środa: św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy – wspomnienie.

 

3.Serdecznie zapraszam wszystkich Kolejarzy z rodzinami oraz wszystkich Przyjaciół Kolei, Emerytów i Rencistów za uroczystą Mszę św. z okazji Dnia Kolejarza w środę o godz.17.00.

 

4.Zapraszam wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na kolejne spotkanie w czwartek o godz.17.30.

 

5.W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz.12.00 zapraszam na krótkie spotkanie z rodzicami dzieci z klas od „O” do II.

 

6.Trwają końcowe prace remontowe w kościele „kolejowym”. ( nowe ławki?)

 

7.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła parafialnego oraz za ofiarę na kwiaty: Elżbiecie Lisowskiej, Marii Jochna, Grażynie Filipowicz, Anieli Winiarskiej, Annie Gołębskiej, Bożenie Lupa. Dziękujemy także p. Barbarze Filipiak za sprzątnięcie liści i porządki przy kościele „kolejowym”.

W piątek o godz.15.00 prosimy: Aleksandrę Dąbrowską, Halinę Dąbrowską, Elżbietę Wajda, Elżbietę Ferens, Marię Hejna, Marzenę Kret.

 

8.Polecam tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych „Mały Gość” z płytą CD z piosenkami roratnimi 2004 – 2015 „Czekamy i śpiewamy” oraz kolejna naklejka do książeczki.

Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko