Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

4 Niedziela Adwentu – 21.12.2014 r.

1.Msze św. o godz.7.00 będą sprawowane: wtorek, środa, sobota;w czwartek i w piątek wg. porządku niedzielnego; codziennie (oprócz środy) o godz.17.00; „Pasterka” w kościele parafialnym o godz.21.30 i 23.30.

2.Kalendarz liturgiczny:
- środa: Wigilia Bożego Narodzenia
- czwartek: Narodzenie Pańskie,
- piątek: św. Szczepana – pierwszego Męczennika – święto,
- sobota: św. Jana, Apostoła i Ewangelisty – święto ( poświęcenie wina )
- Niedziela: Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – święto.

3.Odwiedziny chorych w poniedziałek i we wtorek od godz.9.00.

4.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone w sklepach produkty spożywcze dla rodzin i osób potrzebujących z naszej Parafii. Caritas naszej Parafii wykonała 16 paczek świątecznych.

5.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła i za ofiarę na kwiaty: Małgorzacie Fink, Katarzynie Grzelczyk, Annie Gołąbek, Czesławie Tyrakowskiej, Karolinie Bienkowskiej, Krystynie Lech. We wtorek o godz.18.00 prosimy: Elżbietę Tomaszczyk, Marię Fink, Justynę Blatkiewicz, Hannę Fink, Teresę Matkowska, Barbarę Wołowską, Teresę Tkaczyk.

6.Polecam świąteczną prasę katolicką: „Niedziela” z filmem na DVD pt. „Spełniona w Maryi” – film o Marii Okońskiej – cena 10 zł oraz „Gość Niedzielny” z modlitwą wigilijną i ze śpiewnikiem kolęd – cena 7 zł; dla młodszych miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” z gęsim piórem – cena 4 zł oraz „Ziarenko”. Polecam także małe świece Caritas – wigilijne dzieło pomocy dzieciom ( 6 zł ), kalendarz parafialny oraz opłatek na stół wigilijny.