Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

16 Niedziela Zwykła – 20.07.2014 r.

1.Msze św. w tym tygodniu o godz.7.00 będą sprawowane w piątek i w sobotę; o godz.18.00 od wtorku do soboty; we wtorek o godz.17.45 – nabożeństwo do św. Jana Pawła II, w środę o godz.17.45 – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2.Kalendarz liturgiczny:
- wtorek: św. Marii Magdaleny – wspomnienie,
- środa: św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy – święto,
- piątek: św. Jakuba Apostoła – święto – po Mszy św. wieczornej na parkingu odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych;
- sobota: św. Rodziców NMP, Joachima i Anny – wspomnienie.

3.Spotkanie z narzeczonymi w poradni rodzinnej odbędzie się w środę o godz.19.00.

4.Proszę, aby osoby, które zgłosiły swój udział w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę do Częstochowy potwierdziły wyjazd wpłatą 60 zł do przyszłej Niedzieli.

5.Dziękujemy za złożoną ofiarę w ubiegłą Niedzielę na potrzeby naszej Parafii; złożono 1.748 zł 65 gr.

6.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszych kościołów oraz za ofiarę na kwiaty: Dorocie Dalewskiej, Bożenie Komosińskiej, Halinie Kutna, Elżbiecie Basińskiej, Alicji Junak, Elżbiecie Tomaszczyk, Stanisławie Mezglewskiej, Wandzie Nowak, Ryszardzie Kaletka, Weronice Żulewicz, Elżbiecie Słobodzian, Wilhelmie i Edwardowi Kamińskim; dziękujemy także p. Zofii Komosińskiej za kwiatki do kościoła „kolejowego”; zachęcam także inne osoby do ofiarowania kwiatów ogrodowych do naszych kościołów.Kościół parafialny prosimy o przygotowanie w piątek o godz.15.30: Krystynę Szatanik, Danutę Żerkowską, Danutę Kawka, Elżbietę Wajda, Iwonę Duliban, Urszulę Antoszewską.                                                                                                                        

Kościół kolejowy prosimy o przygotowanie także w piątek o godz.15.30: Eugenię Michaluk, Czesławę Fink, Marie Kaletka, Zofię Szymanek, Krystynę Burczyńską, Wandę Batog, Halinę Pałyga.

7.Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela” – 5 zł i „Gość Niedzielny” – 4, 50 zł.