Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

5 Niedziela Zwykła – 7.02.2016 r.

1.Msze św. o godz.7.00 będą sprawowane: wtorek, czwartek, piątek i sobota; w Środę Popielcową o godz.10.00, 16.00, 18.00, w czwartek o godz.10.00, o godz.17.00 – w sobotę; w Niedzielę wg. planu „zimowego”. Zapraszam wszystkich Parafian na nabożeństwo „Drogi krzyżowej” w piątek  o godz.16.15; Nabożeństwo „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym w przyszłą Niedzielę o godz.16.00.

2.Kalendarz liturgiczny:
- Środa Popielcowa – początek Wielkiego Postu,
- czwartek: NMP z Lourdes – światowy Dzień Chorych ( zapraszam wszystkich chorych, osoby starsze na Mszę św. o godz.10.00 ).

3.Plan wizyty duszpasterskiej:
- poniedziałek: ul. K. Wojtyły 10 – 19
- wtorek: ul. K. Wojtyły 20 – 31A
- czwartek: ul. K. Wojtyły 31 – 33
- piątek: ul. Kolejowa 1 – 3 ( od godz.18.00 )
- sobota: ul. Kolejowa 4 – 14 ( od godz.10.00 )

4.W przyszłą Niedzielę ( 2 miesiąca ) ofiary składane podczas Mszy św. będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszej Parafii ( malowanie kościoła parafialnego).

5.Przypominam i zachęcam Parafian do zgłaszania swoich kandydatów do nowej Rady Parafialnej. Termin zgłoszeń upływa 18 lutego.

6.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła parafialnego i za ofiarę na kwiaty: Mirosławie Biernackiej, Janinie Waszak, Annie Swereda, Kazimierze Witkowskiej, Ewie Maszerow, Alicji Jaworskiej, Grażynie Redeckiej, Adeli Jaworskiej. Bardzo dziękujemy Paniom i Panom, którzy pomogli w wyniesieniu z kościoła dekoracji Bożonarodzeniowej. W piątek o godz.15.00 prosimy: Annę Hinc, Eugenię Reputała, Marię Fedorowicz, Krzysztofa Proć, Barbarę Filipiak.

7.Polecam tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”; dla młodszych naklejka do książeczki.

Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko