Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

17 Niedziela Zwykła – 24.07.2016 r.

1.Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane codziennie od poniedziałku do soboty o godz.18.00; we wtorek o godz.17.50 – nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

2.Kalendarz liturgiczny:

- poniedziałek: św. Jakuba Apostoła – święto,

- wtorek: św. Joachima i św. Anny, rodziców NMP – wspomnienie,

- piątek: św. Marty – wspomnienie.

3.Osoby zainteresowane pomocą żywnościową od Caritas proszę do końca tego tygodnika o przyniesienie zaświadczenia z MOPS.

4.Zachęcam do udziału w autokarowych pielgrzymkach na Jasną Górę w dniu 10 sierpnia i do Krzeszowa w dniu 1 października. Zapisy w tygodniu po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5.Zachęcam do złożenia podpisu pod projektem ustawy o ograniczeniu handlu w Niedzielę oraz o poparcie inicjatywy mieszkańców Węglińca do Burmistrza i Rady Miejskiej o nadanie parkowi imienia Ks. Prałata Bronisław Maślanki ( w tym roku przypada XXX rocznica śmierci ).

6.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszych kościołów oraz za ofiarę na kwiaty: Bożenie Mróz, Elżbiecie Rybickiej, Elżbiecie Płonka, Małgorzacie Fink, Katarzynie Grzelczyk, Teresie Szpaler, Wandzie Nowak, Weronice Żulewicz,  Wilhelmie Kamińskiej, Eugenii Michaluk, Czesławie Fink.

Kościół parafialny prosimy o przygotowanie w piątek o godz.15.00: Marylę Mierzejewską, Czesławę Tyrakowską, Karolinę Bieńkowską, Marię Fink, Justynę Blatkiewicz, Annę Fink.

Kościół kolejowy prosimy o przygotowanie także w piątek o godz.15.00: Marię Kaletka, Jarosława Olszowy, Halinę Pałyga, Zofię Szymanek, Krystynę Burczyńską, Wandę Batog.

7.Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Proboszcz - ks. Przemysław Słyszko