Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Węglińcu
Aktualności

Odpust w kościele „kolejowym”

Zbliża się 3 maja, czyli uroczystość Matki Bożej Królowej Polski oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Tego dnia będziemy też przeżywać odpust w kościele „kolejowym”, którego Patronką jest Maryja, Królowa Polski. Główna Msza św. odpustowa sprawowana będzie o godz. 12.00. PodczasCzytaj dalej...
Aktualności

Nabożeństwo majowe

W sobotę rozpoczyna się nowy miesiąc – maj, który jest poświęcony szczególnej czci Najświętszej Maryi Panny. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30. Po nich Msza św. o godz. 18.00. Mamy przygotowane piękne wyklejankiCzytaj dalej...
Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne 25 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenia parafialne IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – 25 KWIETNIA 2021 R. 1.Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Z tej okazji gościmy w naszej Parafii dwóch kleryków z WyższegoCzytaj dalej...