Z życia parafii

Wielki Post

W Środę Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W tym dniu obowiązuje post ścisły ( jakościowy i ilościowy). Msze św. z obrzędem posypania popiołem w kościele parafialnym o godz. 10.00, 16.00 i 18.00.

Zachęcam wszystkich Parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątek o godz.16.15 – nabożeństwo „Drogi krzyżowej”; w Niedzielę o godz.16.00 – nabożeństwo „Gorzkie Żale”. ( Podczas tych nabożeństw zachęcam do składania ofiar na kwiaty do Bożego grobu ). Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE

W każdy piątek Wielkiego Postu „Droga krzyżowa”:

– godz.16.15 – z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych

Nabożeństwo „Gorzkie Żale” w Niedziele Wielkiego Postu o godz.16.00 – z kazaniem pasyjnym.

Na prośbę Parafian zamieszczamy pieśń wielkopostną:

Utwór „Golgoto” w wykonaniu naszego organisty – mp3 (kliknij)