Home > Aktualności > Rekolekcje wielkopostne

Od czwartku do soboty (25-27 marca) będziemy przeżywać PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Będzie im przewodniczył ks. Mirosław Makowski, proboszcz Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Zgorzelcu. Każdego dnia Msze święte z naukami rekolekcyjnymi:
 godz. 8.00 w kościele parafialnym
– godz. 9.00 w kościele „kolejowym”
– godz. 17.00 w kościele „kolejowym”
– godz. 18.00 w kościele parafialnym (transmitowana online na parafialnym facebooku)


* Ponadto, w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele parafialnym adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą różańcową w intencji rodzin naszej Parafii a w piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej rano po Mszy św. o godz. 9.00 w kościele „kolejowym” i wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele parafialnym. Szczegółowy plan znajduje się w gablotach przy naszych kościołach oraz będzie umieszczony na parafialnej stronie internetowej.
* W czasie rekolekcji sakrament pokuty pół godziny przed Mszą św. W piątek i w sobotę również w czasie Mszy św.

Poniżej zamieszczamy cały plan rekolekcji.