Home > Aktualności > 3 maja – święto Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

W środę, 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Z racji odpustu w kościele „kolejowym”, w środę Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00 będą odprawione w tymże kościele, o godz. 18.00 Msza św. będzie odprawiona w kościele parafialnym poprzedzona Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

Sumie Odpustowej o godz. 12.00, podczas której będziemy się modlić w intencji naszej Parafii oraz w intencji Ojczyzny będzie przewodniczył ks. Artur Jaguszczak, wikariusz z parafii katedralnej w Legnicy. Na zakończenie Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania Loretańska do NMP.

Zapraszam do udziału w tej Uroczystości Poczty Sztandarowe, po Mszy św. w uroczystym pochodzie przejdziemy pod pomnik w parku.