Home > Aktualności > Rekolekcje Wielkopostne – program

W dniach od 18 do 20 marca, to jest w poniedziałek, wtorek i środę, przeżywać będziemy w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje wielkopostne.

PROGRAM DO POBRANIA – (KLIKNIJ)

Naszym rekolekcjom w tym roku przewodniczyć będzie ks. ppor. mgr lic. Sławomir Dębowiak, posługujący obecnie duszpastersko w Kamiennej Górze. Już dziś dziękujemy, że z radością przyjął nasze zaproszenie i podjął się tego niełatwego zadania.

Każdego dnia nauki dla dorosłych o godz. 9:00 i 18:00.

W poniedziałek 18 marca o godz. 16:30 specjalne spotkanie z dziećmi i rodzicami przygotowującymi się do pierwszej Komunii św.

We wtorkowe popołudnie o godz. 17.00 rekolekcyjna Droga Krzyżowa.

W środę dzień Spowiedzi św. rekolekcyjnej: od godz. 8:30 do 9:15 poranna Spowiedź św., a od godz. 16:00 do 18:00 popołudniowa spowiedź św. rekolekcyjna. Będziemy gościć kapłanów – spowiedników z naszego dekanatu.

W środę, na zakończenie rekolekcji udzielenie łaski odpustu zupełnego wszystkim uczestnikom rekolekcji wielkopostnych. Już dziś do udziału z serca zapraszamy!