Home > Ogłoszenia

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 20.05.2018 r.

1.Msze św w tym tygodniu o godz.7.00 będą sprawowane: środę, czwartek, piątek; w sobotę o godz.9.00 ( w kościele „kolejowym”); o godz.18.00 codziennie od poniedziałku do soboty, wyjatkowo w czwartek nabożeństwo „ majowe” o godz.16.30 i Msza św. o godz.17.00; nabożeństwo do Matki Bożej ( „majowe”) o godz.17.30.

2.Kalendarz liturgiczny:
– poniedziałek: Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła – święto,
– czwartek: Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – święto,
– sobota: św. Filipa Nereusza, prezbitera,
– Niedziela: Uroczystość Najświętszej Trójcy.

3.Spotkanie rodziców przed I rocznicą Komunii św. odbędzie się w środę po Mszy św. o godz.18.30.

4.Spowiedź św. dla dzieci, rodziców i wszystkich chętnych przed I Komunią św. i I rocznicą Komunii św. odbędzie się w sobotę ( w kościele „kolejowym”) od godz.10.00 – 11.00.

5.Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę na remont kościoła parafialnego w kwocie 2.547 zł. W ubiegłym tygodniu odbył się kolejny nadzór ze strony Wydziału Sztuki Sakralnej LKB oraz ustalono kolorystykę wszystkich elementów drewnianych w kościele. Dziękuję także za złożone ofiary indywidualne na kwotę 550 zł: Teresie Barszcz, Teresie Ratajewskiej, Bożenie Lupa, Danucie i Mirosławowi Koszewskim, Aleksandrze Wojdyło.

6.Dziękujemy za przygotowanie kościoła „kolejowego” i za ofiarę na kwiaty: Danucie Łańcuta, Teresie Barszcz, Marii Karcz, Ewie Szymczak. W tym tygodniu kościół „kolejowy” będą przygotować rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

7.Tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

  • ks. Proboszcz