Home > Ogłoszenia

32 Niedziela Zwykła – 12.11.2017 r.

1.Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane o godz.17.00: od czwartku do soboty; w Niedzielę wg planu; nabożeństwo „wypominkowe” za Wiernych Zmarłych   w piątek o godz.16.30 oraz w sobotę o godz.15.00.

2.Kalendarz liturgiczny:

– poniedziałek: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski,

– piątek: św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy – wspomnienie,

– sobota: bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy – wspomnienie.

3.W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w piątek od godz.18.30. W sprawach bardzo ważnych ( np. pogrzeb ) proszę o kontakt telefoniczny   pod nr 780 028 787.

4. Składam serdeczne „Bóg zapłać” naszym Parafianom: Adamowi Komarnickiemu, Marianowi Fink, Piotrowi Naskręt, Piotrowi Jochna, Władysławowi Sobko, Ryszardowi Gołyźniak, Henrykowi Kuc i Marianowi Hanasińskiemu za pomoc w usunięciu farby olejnej z dolnej części powierzchni drewnianych  w remontowanym kościele parafialnym.

5. Serdecznie dziękuję za składane ofiary od rodzin i osób indywidualnych na remont kościoła: Stefani Wałęga, Antoninie i Adamowi Suszko, Teresie i Władysławowi Wojnarowicz, Adamowi i Lucynie Gajbowicz, Teresie Biardzkiej, Józefowi Hanusek, Wandzie i Romanowi Dziamskim. W ubiegłym tygodniu ofiarowano w sumie 870 zł.

6. Składam także serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim Parafianom za ofiary złożone dzisiaj podczas Mszy św. na prace remontowe ( trwa przygotowanie materiału do remontu podestu pod ławki ).

7. Dziękujemy za przygotowanie kościoła „kolejowego” oraz za ofiarę na kwiaty: Teresie Nowak, Sylwii Hain, Zofii Marek, Katarzynie Komosińskiej. W piątek o godz.15.30 prosimy: Barbarę Gargała, Katarzynę Sulej, Elżbietę Fras, Jolantę Sulej, Józefa Czaprackiego, Franciszę Lichnerowicz, Danutę Kmiecik.

8. Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”oraz „Dzienniczek” św. Faustyny.

  • ks. Proboszcz