Home > Ogłoszenia

4 Niedziela Wielkiego Postu – 11.03.2018 r.

1.Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane: wtorek, środa, czwartek o godz.7.00 ( w kaplicy ); poniedziałek, wtorek, czwartek o godz.17.00; wyjatkowo o godz.17.30 – środa i sobota; w Niedzielę wg planu. Nabożeństwo: „Gorzkie Żale” z nauką dla rodziców o godz.16.00. W tym tygodniu ( w piątek ) ze względu na wyjazd do Krakowa – Łagiewnik po relikwie św. Siostry Faustyny Kowalskiej NIE BĘDZIE „Drogi Krzyżowej”.

2.Plan rekolekcji wielkopostnych 2018 r. Bardzo proszę wszystkich Parafian do udziału w rekolekcjach, które mają nam pomóc w przygotowaniu duchowym do Świat wielkanocnych oraz do udziału do udziału w uroczystościach Niedzieli Miłosierdzia Bożego w dniu 8 kwietnia br. z udziałem Ks. Biskupa Marka Mendyka. Spowiedź wielkanocna odbędzie się w sobotę – 24 marca.

3.Serdecznie zapraszam do udziału w autokarowej pielgrzymce do Krakowa – Łagiewnik. Wyjazd pielgrzymów spod kościoła parafialnego w nocy z czwartku na piątek o godzinie 0.00. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze.

4.Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę na prace remontowe w kościele parafialnym. W chwili obecnej są wykonywane nowe drewniane kasetony nad prezbiterium. Bardzo dziękuję naszemu Parafianinowi za zamotowanie nowego ( zakupionego ) zbiornika na ciepłą wodę w „wikarówce” oraz Panu elektrykowi ze Starego Węglińca za naprawienie instalacji elektrycznej w „wikarówce”, która uległa zawilgoceniu po wcześniejszym zalaniu dachu. Dziękuję także Panu Adamowi Komarnickiemu za wymianę baterii do wody w domu parafialnym.

5.Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła parafialnego oraz za ofiarę na kwiaty: Halinie Rosińskiej, Danucie Fadulskiej, Zofii Wrzeszcz, Alicji Frejek, Rozalii Gromada. W czwartek o godz.15.30 prosimy: Leokadię Pałyga, Krystynę Kleszcz, Annę Zalewską, Reginę Olszowy, Bożenę Szczepanik, Małgorzatę Bajorek.

6.Zachęcam do nabywania świec wielkanocnych ( paschaliki ) Caritas w cenie: 12 zł i 15 zł , świeca – jajko – cena 15 zł.

7.Prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

  • ks. Proboszcz