Home > Ogłoszenia

6 Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

1.W tym tygodniu Msze św. o godz.7.00 będą sprawowane: wtorek, piątek i sobota; codziennie od wtorku o godz.17.00; w Niedzielę wg planu „zimowego”.

2.Kalendarz liturgiczny:
– sobota: Katedry Św. Piotra Apostoła – święto.

3.W dniach od 6 – 8 marca 2020 r. w Kaliszu – w sanktuarium św. Józefa odbędzie się Triduum Różańcowe. Zachęcam do udziału chętnych Parafian. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

4.Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożoną w ubiegłą Niedzielę ofiarę na potrzeby inwestycyjne w naszej Parafii; złożono 2.153 zł. (Naprawa uszkodzonego dachu po huraganie na kościele „kolejowym”). ( W przyszłym miesiącu ofiary będą przeznaczone na zakup obrazu Jezusa Miłosiernego do kościoła parafialnego; koszt 4.000 zł ).

5.Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła parafialnego oraz za ofiarę na kwiaty: Renacie Majdziak, Marii Zoryło, Magdalenie Cierzmak, Markowi Nagrodzkiemu, Alicji i Patrycji Pinda, Przemysławowi Adamczykowi. W sobotę o godz.10.00 prosimy: Teresę Wąsik, Ewę Wacław, Aleksandrę Reguła, Mirosławę Biernaczyk, Janinę Waszak, Annę Swereda. Dziękuję także Panu Krzysztofowi Garbarczykowi za wykonanie i montaż listw ochronnych w prezbiterium.

6.Tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.