Home > Ogłoszenia

15 Niedziela Zwykła – 14.07.2019 r.

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz.7.00 będą sprawowane: piątek i sobota; wyjątkowo w środę o godz.10.00 – w kościele „kolejowym”; w poniedziałek o godz.17.00; codziennie od wtorku o godz.18.00; w Niedzielę wg planu; ( w czwartek w kościele „kolejowym”); nabożeństwo do św. Jana Pawła II w czwartek o godz.17.50; nabożeństwo do św. Faustyny w piątek o godz.17.50.
  2. Kalendarz liturgiczny:

– poniedziałek: św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła – wspomnienie,

– wtorek: Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel – wspomnienie.

  1. Składam serdeczne „Bóg zapłać” Paniom z Koła Żywego Różańca za ofiarowanie dla naszej Parafii do kościoła parafialnego pięknych obrusów z wizerunkiem Serca Pana Jezusa. Dziękuję także 3 Panom za pomoc w zawieszeniu kamiennych tablic pamiątkowych w kościele parafialnym.
  2. Bardzo dziękuję za złożoną ofiarę na potrzeby remontowe w naszej Parafii; zamówiona jest kamienna tablica, która będzie upamiętniać troskę i wdzięczność Panu Bogu dla naszej wspólnoty parafialnej.
  3. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszych 2 kościołów oraz za ofiarę na kwiaty: Sylwii Kiejza, Irenie Sumlińskiej, Ewie Kloc, Andrzejowi Rosińskiemu, Agnieszce Szybowicz, Katarzynie Michaluk, Danucie Łańcuta, Marii Karcz, Teresie Wacheckiej. Bardzo dziekuję Pani Annie Wieczorek za mieczyki do kościoła „kolejowego”.  Kościół „kolejowy” prosimy o przygotowanie w piątek o godz.15.00:  Ewę Szymczak, Bożenę Kleszcz, Kazimierę Stawecką, Aleksandrę Wojdyło,     Elżbietę Łańcuta, Jakuba Biardzkiego.   Kościół parafialny prosimy o przygotowanie w sobotę o godz.10.00: Ewę Zaręba, Adama Gołębiowskiego, Grażynę Kozioł, Danutę Piasecką, Alinę Zasańską,  Barbarę Piotrowską.
  4. Tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.