Home > Aktualności > 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

W przyszłą niedzielę, 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Kierujemy nasze myśli i serca w stronę tych, którzy już cieszą się wiecznością w królestwie niebieskim. Prosimy o ich wstawiennictwo za tymi zmarłymi, którzy potrzebują oczyszczenia, aby wejść do radości nieba, prosimy także o ich pomoc dla nas, pielgrzymujących na ziemi.

W związku z rozporządzeniami dotyczącymi pandemii, 1 listopada br. nie będzie Mszy św. na cmentarzu ani procesji na cmentarz. Chcemy jednak tego dnia umożliwić uczestnictwo we Mszach św. większej grupie osób. Dlatego zwiększymy ich liczbę. Program będzie następujący:

  • o godz. 8.00 Msza św. w kościele parafialnym,
  • o godz. 10.00 i 12.00 oprócz Mszy św. w kościele „kolejowym” będą także dwie Msze św. równolegle o tej samej porze w kościele parafialnym (godz. 10.00 i 12.00)
  • o godz. 17.00 msza św wieczorna w kościele parafialnym.