Home > Aktualności > Plan spotkań modlitewno-kolędowych 2021

7 stycznia 2021 r. rozpoczynamy wcześniej zapowiadane spotkania modlitewno – kolędowe. W wyznaczone dni będziemy gromadzić się na Mszy św. wieczornej, aby modlić się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w Nowym Roku dla mieszkańców poszczególnych części parafii, powierzając Bogu wszystkie ich radości i troski. Na zakończenie Mszy św. przekażemy wszystkim foldery, w których znajdują się obrzędy modlitw w intencji rodziny oraz błogosławieństwo mieszkania i pamiątkowe obrazki kolędowe. Bardzo prosimy, aby na te spotkania przynieść swoją wodę, którą pobłogosławimy i będzie można ją zabrać ze sobą do domu.

Poniżej przedstawiamy cały plan wieczornych spotkań kolędowych obejmujący całą parafię.

Plan modlitewno-kolędowy do pobrania