Home > Aktualności > POMOC DLA MARCELINKI

Za tydzień w naszym mieście wielkie wydarzenie znane na całym Dolnym Śląsku, a nawet poza jego granicami „25 edycja Święta Grzybów”, na które zapraszają organizatorzy – Urząd Gminy i Miasta Węgliniec oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury.

Podczas tego Święta Rada Parafialna wraz z Urzędem Miasta i Gminy przyłączają się do akcji zbierania środków finansowych dla Marcelinki walczącej z siatkówczakiem, nowotworem który zaatakował oba oczka.

Ponownie zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie akcji: upieczenie ciasta, ciasteczek i innych słodkości. Ciasta można dostarczyć:

  • do p. Iwony Basińskiej – piątek 8 września od godz. 16.00
  • do sali budynku Straży Pożarnej – piątek 8 września od godz. 19.00 do 20.00
  • do sali budynku Straży Pożarnej – sobota 9 września od godz. 10.00 do 11.00

W związku z obchodami „Święta Grzybów” w sobotę i niedzielę za tydzień. 9 i 10 września Msze św.. o godz. 18.00 będą odprawione w kościele „kolejowym”.

Pomóżmy razem małej Marcelince podczas Święta Grzybów.