Home > Aktualności > Wizyta duszpasterska – „Kolęda” (29.01 – 02.02)

W styczniu wchodzimy w okres kolędowy. Z tego też względu Msze św. codzienne będą sprawowane o godz. 9:00. Prosimy osoby, które zamówiły swoje intencje w tym czasie, by wcześniej skontrolowały o której jest Msza św.

W soboty Msze św. tradycyjnie o godz. 9:00 ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej – wynagradzająca oraz wieczorna o 18:00 dla pracujących w Niedziele.

Kolędę rozpoczynać będziemy w tygodniu od godz. 16:00. W soboty od 14:00.W najbliższych dniach nawiedzimy z modlitwą i Bożym błogosławieństwem mieszkańców następujących ulic:

• Poniedziałek 29 stycznia: ul. Kościuszki od 1 do 15 strona nieparzysta oraz od 38 do 2 strona parzysta, ul. Leśna strona parzysta
  • Wtorek 30 stycznia: ul. Parkowa, Kręta i Wschodnia.
  • Środa 31 stycznia: ul. Daszyńskiego i Skrajna.
  • Czwartek 01 i Piątek 02 lutego Kolęda na wcześniejsze zgłoszenia w zakrystii po Mszach św. lub na telefon parafialny.