Home > Aktualności > Rodzinny Festyn Parafialny – sobota 26 października

W sobotę 26 października, na pożegnanie jesieni w godz. od 12:00 do 22:00 na stadionie miejskim organizujemy Parafialny Festyn Rodzinny, którego celem jest pomoc w przygotowaniu projektów remontowych naszych kościołów. Program Festynu i wszelkie atrakcje zapowiemy w przyszłą niedzielę. Do uczestnictwa już dziś wszystkich z serca zapraszamy!

PROGRAM FESTYNU:

11.30 – FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „CANTATE DOMINO”
14.00 – MECZ LIGOWY GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS MIERZWIN
15.45 – WYSTĘPY ZESPOŁÓW I GRUP MUZYCZNYCH
16.00 – GŁÓWNA ATRAKCJA – PRZELOT BALONEM

DO POBRANIA: (Regulamin i karta zgłoszeniowa I Przeglądu Piosenki Religijnej Cantate Domino)

REGULAMIN (kliknij)

KARTA ZGŁOSZENIOWA (kliknij)

Już dziś zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich Pań, aby na Parafialny Festyn Rodzinny Przygotowały swoje wypieki ciast. Powtarzamy w tym względzie hasło przyświecające organizacji festynów: Całe miasto piecze ciasto! Wypieki będzie można przynosić do budynku plebanii w przeddzień Festynu, czyli w piątek 25 października od godz. 10:00 do 19:00, albo w dzień festynu na plac festynowy na stadionie od godz. 11:00.

Podczas Parafialnego Festynu Rodzinnego chcemy przeprowadzić atrakcję pod nazwą Balon do nieba. Będzie to możliwość lotu balonem nad Węglińcem. Koszt to tylko 50 zł. W sklepie papierniczym Biała Kartka Państwa Matuszewskich rozprowadzane będą bilety na ten lot. Wszystkich na tę atrakcję zapraszamy!

Apelujemy do wszystkich parafian, mieszkańców, byśmy to wydarzenie przeżyli jako radosne rodzinne świętowanie i mobilizację, by wspomóc ważne dla przyszłości naszych kościołów prace remontowe. Wszystkich do współpracy z serca zapraszamy! Sobota 26 października od godz. 11:30 do 22:00.