Home > Aktualności > Wspomnienie Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów w niedzielę 28 lipca.

Za tydzień, w niedzielę dnia 28 lipca przeżywać będziemy coroczny Dzień św. Krzysztofa – Patrona wszystkich Kierowców. Z tej okazji po każdej Mszy św. niedzielnej modlić się będziemy za kierowców oraz błogosławić będziemy pojazdy. Prosimy aby kierowcy ustawiali się pojazdami na parkingu przed świątynią lub na ulicach najbliżej świątyni.

Podczas modlitwy za kierowców i poświęcenia pojazdów zbierane będą ofiary na Mszę św. za wszystkich kierowców, która odprawiona zostanie w uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, tj. w czwartek 15 sierpnia o godz. 12:00 w kościele kolejowym. Wszystkich do modlitwy za kierowców oraz na poświęcenie pojazdów z serca zapraszamy. Niedziela, dnia 28 lipca.