Home > Z życia parafii > Koncert Kolęd i Pastorałek – 16.12.2018

W przyszłą Niedzielę – 16 grudnia o godz.16.00 odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów i pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Świąteczny repertuar zabrzmi w wykonaniu Chóru młodzieżowego PSM pod kierunkiem p. Małgorzaty Dudy. Chórowi akompaniować będzie pianista – p. Przemysław Bereziuk. Najsłynniejsze i najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zagrają także instrumentaliści. Na koniec koncertu publiczność zostanie zaproszona do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Koncert poprowadzi p. Dorota Adaszewska.

Koncert objął swoim patronatem Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec p. Mariusz Wieczorek, a współorganizatorami koncertu są: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Węglińcu i Stowarzyszenie Seniorzy Gminy Węgliniec.

Koncertowi będzie towarzyszył Kiermasz Bożonarodzeniowy! Wstęp na koncert jest bezpłatny! Bardzo serdecznie zapraszamy!!!

Zdjęcia z ubiegłorocznego koncertu: