Home > Uncategorized > 14 rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II (+galeria)

We wtorek przypada 14 rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II. W imieniu własnym oraz Burmistrza Miasta i Gminy Węgliniec serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i mieszkańców do wzięcia udziału w kolejnej rocznicy śmierci św. Papieża.

Uroczystości rozpoczną się     w kościele „kolejowym” o godz.20.00 z udziałem scholi muzycznej z Piasecznej  oraz występu zespołu „Laudate Deo” z Wrocławia.

Po rozpoczęciu uroczystości  w kościele przejdziemy  w pochodzie modlitewnym  do figury św. Jana Pawła II  w parku miejskim im. Ks. Prałata Bronisława Maślanki, gdzie zakończymy uroczystości modlitwą, wspólnym śpiewem z zespołem muzycznym oraz złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy.

Galeria: 14. rocznica śmierci Jana Pawła II